UPOZORNĚNÍ – Dočasné pozastavení veškeré skautské činnosti v ČR

Dne 10. března dopoledne rozhodl starosta Junáka – českého skauta o dočasném pozastavení běžné skautské činnosti s platností od 11. března 2020 do odvolání.

Pozastavení činnosti v reakci na rozhodnutí přijímaná státními institucemi vzhledem k aktuální epidemiologické situaci se vztahuje především na družinové schůzky, oddílové schůzky, výpravy, závody a na akce skautského vzdělávání.

Podrobnější sdělení a aktuální informace jsou zveřejněny na Skautské křižovatce: skaut.cz/koronavirus

Tomuto rozhodnutí se plně podřizuje i činnost našeho střediska Arcus Praha a jeho oddílů. Děkujeme za pochopení.

O případných změnách situace budeme průběžně informovat.

10. března 2020

Káča

Pozvánka na Středku 2018

Středisková výprava: víkend 25. – 27. května 2018

Blíží se střediskový SPORTOVNÍ DEN 2018

Sportovní den se bude konat opět na louce v Braníku – termín: neděle 22. dubna 2018, MAPA

u loděnice skautů z Modřan, po celý den, cca od 10 do 16 – 17 hodin.

Naše oddíly hledaly strašidla

Oddíly našeho střediska se tradičně začátkem ledna 2018 účastnily šifrovacího a orientačního závodu Prahou plnou strašidel.

Středka 2017 - Na Dědku

Středisková výprava v Rožmitále pod Třemšínem v hájovně Na Dědku

V dubnu se uskutečnil sportovní den

V dubnu se uskutečnil dlouho očekávaný Sportovní den. Počasí se nám naštěstí umoudřilo, takže většinou svítilo sluníčko s občasnými poryvy větru. Přijeli lidé ze všech oddílů a po nástupu jsme si řekli, co nás čeká.