Středisková výprava vlčat a světlušek

O víkendu 11.-13. dubna se konala tradiční výprava vlčat a světlušek.

V Plzni, v klubovně Na Doubravce se sešli tři oddíly střediska: Velká Medvědice, Rysové a Potkani. V pátek po příjezdu došlo k seznámení všech účastníků mezi sebou. Od soboty ráno se čtyři smíšená družstva snažila sehnat co nejvíce zvířat pro svou zoologickou zahradu. Dopoledne jsme hráli různé pohybové hry, odpoledne nás čekala stopovačka městem, krmení zvířátek a výhled z kostelní věže. Před večeří jsme ještě sbírali dvojice zvířat pro safari. Poté nás čekal společný oheň - buřťák a před spaním cesta po svíčkách pro odměnu za celodenní snažení zoo týmů.

 

Zúčastněné zahrady:

VLČÍ ZOO

OTRAVNÍ POMERANČOVÉ

NEJLEPŠÍ ZOO NA SVĚTĚ

ZOO NEDOSLÝCHAVÝCH

 

V neděli se pak uskutečnil tradiční závod MALÁ MLSNÁ OPICE, kterého jsme se také zúčastnili.

Výsledky našich hlídek v závodě Malá mlsná opice:

5. místo

Potkani 2

30 bodů 

0:33:00 min

7.místo

Potkani 1

30 bodů

0:36:35 min

17.místo

Ti lepšejší (Rysové)

27 bodů

0:30:40 min

24. místo

Velká Medvědice

26 bodů

0:31:55 min

Zde najdete fotografie z celé akce od Slimáka.


 

Slimák
13.4.2014

Středka 2017 - Na Dědku

Středisková výprava v Rožmitále pod Třemšínem v hájovně Na Dědku

 

 
V dubnu se uskutečnil sportovní den

V dubnu se uskutečnil dlouho očekávaný Sportovní den. Počasí se nám naštěstí umoudřilo, takže většinou svítilo sluníčko s občasnými poryvy větru. Přijeli lidé ze všech oddílů a po nástupu jsme si řekli, co nás čeká.

 
Středisková výprava se blíží

Na střediskovou výpravu vyjíždíme již tento pátek!

Stáhněte si informace k výpravě.

Už se všichni moc těšíme :)

 
V sobotu jsme škrábali omítky

oklepávali zdi, malovali, sádrovali a ...

 
Nad Vypichem létali naši dráčci

které jsme si sami ručně vyrobili na schůzkách

Login
close