Středisková výprava vlčat a světlušek

O víkendu 11.-13. dubna se konala tradiční výprava vlčat a světlušek.

V Plzni, v klubovně Na Doubravce se sešli tři oddíly střediska: Velká Medvědice, Rysové a Potkani. V pátek po příjezdu došlo k seznámení všech účastníků mezi sebou. Od soboty ráno se čtyři smíšená družstva snažila sehnat co nejvíce zvířat pro svou zoologickou zahradu. Dopoledne jsme hráli různé pohybové hry, odpoledne nás čekala stopovačka městem, krmení zvířátek a výhled z kostelní věže. Před večeří jsme ještě sbírali dvojice zvířat pro safari. Poté nás čekal společný oheň - buřťák a před spaním cesta po svíčkách pro odměnu za celodenní snažení zoo týmů.

Zúčastněné zahrady:

VLČÍ ZOO

OTRAVNÍ POMERANČOVÉ

NEJLEPŠÍ ZOO NA SVĚTĚ

ZOO NEDOSLÝCHAVÝCH

V neděli se pak uskutečnil tradiční závod MALÁ MLSNÁ OPICE, kterého jsme se také zúčastnili.

Výsledky našich hlídek v závodě Malá mlsná opice:

5. místo

Potkani 2

30 bodů

0:33:00 min

7.místo

Potkani 1

30 bodů

0:36:35 min

17.místo

Ti lepšejší (Rysové)

27 bodů

0:30:40 min

24. místo

Velká Medvědice

26 bodů

0:31:55 min

Zde najdete fotografie z celé akce od Slimáka.

Slimák
13.4.2014

Pozvánka na Středku 2018

Středisková výprava: víkend 25. – 27. května 2018

Blíží se střediskový SPORTOVNÍ DEN 2018

Sportovní den se bude konat opět na louce v Braníku – termín: neděle 22. dubna 2018, MAPA

u loděnice skautů z Modřan, po celý den, cca od 10 do 16 – 17 hodin.

Naše oddíly hledaly strašidla

Oddíly našeho střediska se tradičně začátkem ledna 2018 účastnily šifrovacího a orientačního závodu Prahou plnou strašidel.

Středka 2017 - Na Dědku

Středisková výprava v Rožmitále pod Třemšínem v hájovně Na Dědku

V dubnu se uskutečnil sportovní den

V dubnu se uskutečnil dlouho očekávaný Sportovní den. Počasí se nám naštěstí umoudřilo, takže většinou svítilo sluníčko s občasnými poryvy větru. Přijeli lidé ze všech oddílů a po nástupu jsme si řekli, co nás čeká.