2IIr alias obvodni setkání a hra Tau'ri

17-ti hodinová hra plná šifer, překvapení a nevšedních úkolů

 

 

si vybrala svou daň ve spánkovém nedostatku.O listopadovém víkendu proběhla hra Tau'ri. Kdo jste na ní nebyl, o mnohé jste přišel, ale pokud pročtete článek, lecos pochopíte.


Malá porada před začátkem hry, důležitá je strategie a také rozdělení jednotlivých členů týmu. Někdo je dobrý na luštění, druhý na hledání ve tmě, další na licitování s překupníkem nebo také na plnění fyzicky náročnějších úkolů.

Foto: Václavka, skauti Vysočany


Průběh hry se čím dál více přikláněl k jednomu týmu. Který pak, za svoji vyčerpanost, schopnost si pro LED ustřihnout kus vlasů, naučit se plést s vlnou či vymyslet sonet od Shakespeara, zvítězil.

Foto: Václavka, skauti Vysočany


Přes noc se hrálo, zabíjelo JED, číhalo se na protihráče nebo se plnil úkol např. obejmi nejbližšího hráče, půlhodinu mluv maďarsky, aj. Na následující fotografii vidíte úkol, vezmi si šnorchl, brýle a ploutve a proběhni určitou trasu. Ano a někteří jej úspěšně zvládli!!! Vlevo na fotografii můžete vidět LED a to sice systém, jakým bylo jasné, který tým drží danou planetu:-).

Foto: Václavka, skauti Vysočany

 

Luštíme v noci i ve dne, v lese i na základně, ospalí i posilněni kávou. V ranních hodinách se v Restaurantu na konci vesmíru dozvíme, že bude gulášek a otevírá se druhá polovina území. Takže nabrat sil a hurá do luštění šifer, ať se nám otevřou nové úkoly:-) např: slož básničku, přenes spoluhráče, potop se do jezírka, aj.

Foto: Václavka, skauti Vysočany

Foto: Václavka, skauti Vysočany

Po skončení hry a předání sladkého vítězného dortu. Jsme si povídali o našich táborových hrách, tématech a provedeních. Následně všichni upadli do limbu. Nedělní činností byl baseball, rukodělky, výroba animace atd.

Foto: Václavka, skauti Vysočany

Ohlasy na jednotlivé úkoly si můžete přečíst zde: (bude doplněno)

Příští rok se těšíme znovu.

za tým Tau'ri, Věrka, Aleš, Ashka, Vašek a Martin

FOTOGRAFIE:

z přípravného víkendu zde

ze hry Tau'ri a víkendu 2pier zde

 

Podklady ke hře ke stažení:
web:  http://2pir.dvojka.cz/ zde jsou pravidla aj.
šifry byly zaslány všem hráčům
Pozvánka na Středku 2018

Středisková výprava: víkend 25. – 27. května 2018

 
Blíží se střediskový SPORTOVNÍ DEN 2018

Sportovní den se bude konat opět na louce v Braníku – termín: neděle 22. dubna 2018, MAPA

u loděnice skautů z Modřan, po celý den, cca od 10 do 16 – 17 hodin.

 
Naše oddíly hledaly strašidla

Oddíly našeho střediska se tradičně začátkem ledna 2018 účastnily šifrovacího a orientačního závodu Prahou plnou strašidel.

 

 
Středka 2017 - Na Dědku

Středisková výprava v Rožmitále pod Třemšínem v hájovně Na Dědku

 

 
V dubnu se uskutečnil sportovní den

V dubnu se uskutečnil dlouho očekávaný Sportovní den. Počasí se nám naštěstí umoudřilo, takže většinou svítilo sluníčko s občasnými poryvy větru. Přijeli lidé ze všech oddílů a po nástupu jsme si řekli, co nás čeká.

Login
close