změna názvu našeho střediska

se uskuteční 1. dubna 2015.....

Rádi bychom Vás informovali, že ke dni 1. dubna 2015 dojde ke změně názvu našeho spolku Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Arcus Praha

na nový název:

Junák - český skaut, středisko Arcus Praha, z. s.

Naše IČ (629 31 610), poštovní adresa, bankovní účet nebo e-maily zůstávají beze změny, více v kontaktech.

Skautská organizace v České republice se od daného data nově jmenuje Junák - český skaut, z. s. Nový název bude od tohoto data také k dohledání ve spolkovém rejstříku or.justice.cz

1. dubna oslaví naše středisko 25 let svojí existence, oslavovat budeme na Sportovním dni a na Střediskové výpravě. Historie střediska zde.

V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat.

Věrka, za středisko Arcus ,s přáním krásných jarních dní

Pozvánka na Středku 2018

Středisková výprava: víkend 25. – 27. května 2018

Blíží se střediskový SPORTOVNÍ DEN 2018

Sportovní den se bude konat opět na louce v Braníku – termín: neděle 22. dubna 2018, MAPA

u loděnice skautů z Modřan, po celý den, cca od 10 do 16 – 17 hodin.

Naše oddíly hledaly strašidla

Oddíly našeho střediska se tradičně začátkem ledna 2018 účastnily šifrovacího a orientačního závodu Prahou plnou strašidel.

Středka 2017 - Na Dědku

Středisková výprava v Rožmitále pod Třemšínem v hájovně Na Dědku

V dubnu se uskutečnil sportovní den

V dubnu se uskutečnil dlouho očekávaný Sportovní den. Počasí se nám naštěstí umoudřilo, takže většinou svítilo sluníčko s občasnými poryvy větru. Přijeli lidé ze všech oddílů a po nástupu jsme si řekli, co nás čeká.