u Chotýšanky táboří společně

oddíl Rysové a oddíl Potkani,

a daří se jim spolu vycházet velmi dobře. Mají společné téma táborových her a to jsou Indiáni. Společně si vaří, pomáhají si navzájem. Když jsem byla na návštěvě, stihla jsem spoustu zajímavých programů:

poznávání a pozorování barevnosti přírody a vyrábění přírodních paletek, pomáhání se dřevem do kuchyně a vařením.

lovení barev, válečné malování a boje indiánských kmenů. Na večer zpívání při kytaře a potom bojovka se svítícími kroužky.

Výlet za dívčím oddílem Velká medvědice a společná běhací hra v lese, spojená s koupání a sbíráním malin a svačinou.

Prohlédněte si fotogalerii.

17. července 2015, Věrka

Pozvánka na Středku 2018

Středisková výprava: víkend 25. – 27. května 2018

Blíží se střediskový SPORTOVNÍ DEN 2018

Sportovní den se bude konat opět na louce v Braníku – termín: neděle 22. dubna 2018, MAPA

u loděnice skautů z Modřan, po celý den, cca od 10 do 16 – 17 hodin.

Naše oddíly hledaly strašidla

Oddíly našeho střediska se tradičně začátkem ledna 2018 účastnily šifrovacího a orientačního závodu Prahou plnou strašidel.

Středka 2017 - Na Dědku

Středisková výprava v Rožmitále pod Třemšínem v hájovně Na Dědku

V dubnu se uskutečnil sportovní den

V dubnu se uskutečnil dlouho očekávaný Sportovní den. Počasí se nám naštěstí umoudřilo, takže většinou svítilo sluníčko s občasnými poryvy větru. Přijeli lidé ze všech oddílů a po nástupu jsme si řekli, co nás čeká.