Středisková výprava 2016 na Curii

pojeď a setkej se se všemi členy našeho střediska!

První červnový víkend nás čeká STŘEDKA - společná výprava všech oddílů, které jsou na našem středisku. A letos nás v registraci je 120 :-)ale ne všichni pojedou. I tak se jedná o hodně lidí. Pojedeme do krásné Curie Vítkov, které je vybudované na místě bývalého archeologického naleziště.

O víkendu nás čeká tématická hra, vaření na ohni, bojové hry, řemeslná pomoc na místě uzpůsobená našim možnostem,týmová spolupráce, ale hlavně pobyt na čerstvém vzduchu.

DŮLEŽITÉ INFORMACE O ORGANIZACI VÝPRAVY:

Termín: 3.-5. června 2016

Sraz: 17:00 na Černém Mostě na nástupiště č. 6

Návrat: 18.05 na Černý Most - bus z Liberce od Student Agency

Budeme rezervovat místenky v autobusech a na část cesty budeme objednávat vlastní autobus, tudíž potřebujeme znát dopředu počet dětí. Cena jízdenek je výraznou položkou účastnického poplatku, budeme vybírat celou částku dopředu na účet střediska - vše je vypsáno v elektronické přihlášce https://docs.google.com/forms/d/1VJvW_Rkya_Mr3MloabNa2iOaBDewan-ErYcLZZ0QoT0/edit?usp=sharing_eid&ts=56dca1f4

Místo: Horní Vítkov u Chrastavy, odkaz na http://www.curiavitkov.cz/curia6.html

Cena: 400 Kč/osobu (zbytek doplatí středisko z dotací) - zaslat na účet viz elektronická přihláška.

S sebou:

- výstroj a výzbroj na 3-denní výpravu (spacák, karimatku, stan, ešus, baterku ...) dle oddílových zvyklostí

- páteční večeři (ostatní jídlo bude společné)

- skautský kroj / oddílové tričko

- papírové koule - budeme vyrábět na družinovkách

vše sbaleno v 1 batohu, který si dítě dokáže sbalit a unese jej 2-3 km ! Stany pro nejmenší pošleme auty.

Na Středku jsou zvány bývalí členové a rodinky při středisku.

21.3.2016, Věrka

Pár fotek z minulé střediskové výpravy

Pozvánka na Středku 2018

Středisková výprava: víkend 25. – 27. května 2018

Blíží se střediskový SPORTOVNÍ DEN 2018

Sportovní den se bude konat opět na louce v Braníku – termín: neděle 22. dubna 2018, MAPA

u loděnice skautů z Modřan, po celý den, cca od 10 do 16 – 17 hodin.

Naše oddíly hledaly strašidla

Oddíly našeho střediska se tradičně začátkem ledna 2018 účastnily šifrovacího a orientačního závodu Prahou plnou strašidel.

Středka 2017 - Na Dědku

Středisková výprava v Rožmitále pod Třemšínem v hájovně Na Dědku

V dubnu se uskutečnil sportovní den

V dubnu se uskutečnil dlouho očekávaný Sportovní den. Počasí se nám naštěstí umoudřilo, takže většinou svítilo sluníčko s občasnými poryvy větru. Přijeli lidé ze všech oddílů a po nástupu jsme si řekli, co nás čeká.