užíváme si prázdniny na táborech

První červencové dny začaly a my jsme vyrazili na letní dobrodružství

Těšíme se na bydlení v týpkách, vaření jídla, společné hraní her, ale také na vandr po okolí našich táborů, kdy spíme pod širákem.

Rádi si zazpíváme ve stínu slunného dne, ale ze všeho nejvíce se těšíme na táborovou hru, kterou pro nás připravili naši vedoucí. Rysové a Potkani mají Záhadu hlavolamu a tak se na jejich táboře objevil velký ježek v kleci, skrytí tam pobíhají Vontové a Rychlé Šípy mají co dělat, aby ...

U VM na táboře se rozbil stroj času a tak děti putují historií, už byli v Řecku a v Egyptě potkali faraona.

Oddíl ZHSK zakončuje celoroční činnost o našich předcích, Keltech, o kterých se děti dozvídaly celý rok zajímavosti, proto jejich letní tábor nese pojmenování Bójové.

Všem našich členům můžete psát dopisy a pohledy, neboť dostat poštu je příjemným a milým překvapením.

8. července 2016, Věra Filipcová - Věrka

Pozvánka na Středku 2018

Středisková výprava: víkend 25. – 27. května 2018

Blíží se střediskový SPORTOVNÍ DEN 2018

Sportovní den se bude konat opět na louce v Braníku – termín: neděle 22. dubna 2018, MAPA

u loděnice skautů z Modřan, po celý den, cca od 10 do 16 – 17 hodin.

Naše oddíly hledaly strašidla

Oddíly našeho střediska se tradičně začátkem ledna 2018 účastnily šifrovacího a orientačního závodu Prahou plnou strašidel.

Středka 2017 - Na Dědku

Středisková výprava v Rožmitále pod Třemšínem v hájovně Na Dědku

V dubnu se uskutečnil sportovní den

V dubnu se uskutečnil dlouho očekávaný Sportovní den. Počasí se nám naštěstí umoudřilo, takže většinou svítilo sluníčko s občasnými poryvy větru. Přijeli lidé ze všech oddílů a po nástupu jsme si řekli, co nás čeká.