Potáborová párty

proběhla ke konci července u Sovy.

 

Přálo nám krásné počasí, jedli jsme dobré jídlo a vzájemně si povídali o zážitcích z letních táborů. Po venkovním pikniku jsme se přesunuli k promítání fotografií a videí z táborů a tak naše představy dostaly konkrétní podobu o jednotlivých táborových etapových hrách.

Oddíl Velká Medvědice zvolil ověřenou hru cestování v čase, kde nechyběl Egypt ani budoucnost. Oddíl ZHSK se vydal za našimi předky a jejich táborové uspořádání i hry bylo inspirováno Kelty. Oddíl Rysové a oddíl Potkani, kteří společně tábořili se rozhodli pro ověřenou tématiku. Pro nás sice ověřené a profláknuté téma Rychlých Šípů, ovšem pro naše děti v oddílech to taková samozřejmost nebyla.

Fotografie z párty si můžete prohlédnou ZDE.

Fotografie z jednotlivých letních táborů si můžete prohlédnout ve FOTOGALERIÍCH jednotlivých oddílů.

1.9.2016

Věra Filipcová - Věrka

Pozvánka na Středku 2018

Středisková výprava: víkend 25. – 27. května 2018

 
Blíží se střediskový SPORTOVNÍ DEN 2018

Sportovní den se bude konat opět na louce v Braníku – termín: neděle 22. dubna 2018, MAPA

u loděnice skautů z Modřan, po celý den, cca od 10 do 16 – 17 hodin.

 
Naše oddíly hledaly strašidla

Oddíly našeho střediska se tradičně začátkem ledna 2018 účastnily šifrovacího a orientačního závodu Prahou plnou strašidel.

 

 
Středka 2017 - Na Dědku

Středisková výprava v Rožmitále pod Třemšínem v hájovně Na Dědku

 

 
V dubnu se uskutečnil sportovní den

V dubnu se uskutečnil dlouho očekávaný Sportovní den. Počasí se nám naštěstí umoudřilo, takže většinou svítilo sluníčko s občasnými poryvy větru. Přijeli lidé ze všech oddílů a po nástupu jsme si řekli, co nás čeká.

Login
close