Máme nové vedení střediska

a to sice Káču, Ježka a Štístka

Je naší milou povinností oznámit, že proběhl řádný volební sněm (22.9.2016) a zvolili jsme nové vedení střediska. Gratulujeme zejména trojici vedení a děkujeme všem, kteří kandidovali do různých orgánů střediska a pomohli s organizací sněmu.

Fotografie ze sněmu můžete shlédnou v GALERII.

Jak můžete z fotografií vidět, sněm trval dlouho a tak jsme snědli všechno jídlo včetně dvou obřích pizz.

Středisko Arcus Praha z.s. nově vedou:

vůdkyně střediska: Michala K. Rocmanová - Káča

zástupce vůdkyně: Adam Hamr - Ježek a Vlastislav Vytiska - Štístko

revizní komise: Veronika Palová, Eliška Ryšavá a Petr Zbožínek - Zbóža

volení členové SRJ: Alena Dvořáková - Tin, Jan Horyna - Stolička, Julie Gonzálezová a Vojtěch Sobek.

Přejeme, ať středisko nadále vzkvétá a nejen dětem, ale i dospělým se spolu dobře žije.

Za bývalé vedení Věrka a Sova

30. září 2016

Věra Filipcová - Věrka

Za tým vedení střediska Arcus Praha, Věrka a Sova
Pozvánka na Středku 2018

Středisková výprava: víkend 25. – 27. května 2018

Blíží se střediskový SPORTOVNÍ DEN 2018

Sportovní den se bude konat opět na louce v Braníku – termín: neděle 22. dubna 2018, MAPA

u loděnice skautů z Modřan, po celý den, cca od 10 do 16 – 17 hodin.

Naše oddíly hledaly strašidla

Oddíly našeho střediska se tradičně začátkem ledna 2018 účastnily šifrovacího a orientačního závodu Prahou plnou strašidel.

Středka 2017 - Na Dědku

Středisková výprava v Rožmitále pod Třemšínem v hájovně Na Dědku

V dubnu se uskutečnil sportovní den

V dubnu se uskutečnil dlouho očekávaný Sportovní den. Počasí se nám naštěstí umoudřilo, takže většinou svítilo sluníčko s občasnými poryvy větru. Přijeli lidé ze všech oddílů a po nástupu jsme si řekli, co nás čeká.