V sobotu jsme škrábali omítky

oklepávali zdi, malovali, sádrovali a ...

...odnášeli nashromážděný nepořádek do kontejneru a tříděných odpadů. Ti s elektrikářským vzděláním kontrolovali elektrické zásuvky, zprovozňovali světla v místnostech a zaslepovali nefunkční zásuvky. My ostatní jsme se snažili odstranit tmavě zelenou voděodolnou barvu ze zdí:-).

 

V budoucí klubovně VM jsme zápasili ze žlutým nátěrem a zejména s nekvalitní hodně pískovou maltou pod ní:-). Ve skladech se nám nakonec podařilo vymalovat na bílo, jupí. Dokonce i sociální zařízení jsme uklidili, umyly a je obyvatelné!


Jak se nám vedlo se můžete podívat v Galerii.

 

Čeká nás ještě mnoho práce, je potřeba domalovat zbylé prostory, instalovat novou kuchyňskou linku, znovu vše umýt a pak se třeba budeme moci začít stěhovat.

 

Vše jsme nezvládli a tak budou další příležitosti, kdy uvítáme pomoc. Info na:  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

18. října 2016

Věrka - Věra Filipcová

 

Pozvánka na Středku 2018

Středisková výprava: víkend 25. – 27. května 2018

 
Blíží se střediskový SPORTOVNÍ DEN 2018

Sportovní den se bude konat opět na louce v Braníku – termín: neděle 22. dubna 2018, MAPA

u loděnice skautů z Modřan, po celý den, cca od 10 do 16 – 17 hodin.

 
Naše oddíly hledaly strašidla

Oddíly našeho střediska se tradičně začátkem ledna 2018 účastnily šifrovacího a orientačního závodu Prahou plnou strašidel.

 

 
Středka 2017 - Na Dědku

Středisková výprava v Rožmitále pod Třemšínem v hájovně Na Dědku

 

 
V dubnu se uskutečnil sportovní den

V dubnu se uskutečnil dlouho očekávaný Sportovní den. Počasí se nám naštěstí umoudřilo, takže většinou svítilo sluníčko s občasnými poryvy větru. Přijeli lidé ze všech oddílů a po nástupu jsme si řekli, co nás čeká.

Login
close