V dubnu se uskutečnil sportovní den

V dubnu se uskutečnil dlouho očekávaný Sportovní den. Počasí se nám naštěstí umoudřilo, takže většinou svítilo sluníčko s občasnými poryvy větru. Přijeli lidé ze všech oddílů a po nástupu jsme si řekli, co nás čeká.

Jedna skupina se vždycky na střídačku vydala na pramici s Křečkem a ostatní se střídali na stanovištích s různými hrami. Všichni se na hrách prostřídali, ať už to byl kroket, nebo kubb, indiánská hra, pétanque apod.

Křeček jezdil s pramicí, sice foukal silný vítr, takže to byla fuška, ale zvládli jsme se všemi skupinami obeplout ostrov kolem dokola.

Pak se objevila Tin s dětmi a přivezli nám špekáčky, které jsme si opekli na ohni. Poté jsme šli všichni do lanového centra, kde jsme se dosyta vyřádili na vysokánských překážkách a prolézačkách. Pak už nás ale zavolali zpátky, takže jsme došli zpět, postavili se na nástup a rozloučili.

Pozvánka na Středku 2018

Středisková výprava: víkend 25. – 27. května 2018

 
Blíží se střediskový SPORTOVNÍ DEN 2018

Sportovní den se bude konat opět na louce v Braníku – termín: neděle 22. dubna 2018, MAPA

u loděnice skautů z Modřan, po celý den, cca od 10 do 16 – 17 hodin.

 
Naše oddíly hledaly strašidla

Oddíly našeho střediska se tradičně začátkem ledna 2018 účastnily šifrovacího a orientačního závodu Prahou plnou strašidel.

 

 
Středka 2017 - Na Dědku

Středisková výprava v Rožmitále pod Třemšínem v hájovně Na Dědku

 

 
V dubnu se uskutečnil sportovní den

V dubnu se uskutečnil dlouho očekávaný Sportovní den. Počasí se nám naštěstí umoudřilo, takže většinou svítilo sluníčko s občasnými poryvy větru. Přijeli lidé ze všech oddílů a po nástupu jsme si řekli, co nás čeká.

Login
close