Blíží se střediskový SPORTOVNÍ DEN 2018

Sportovní den se bude konat opět na louce v Braníku – termín: neděle 22. dubna 2018, MAPA

u loděnice skautů z Modřan, po celý den, cca od 10 do 16 – 17 hodin.

Podrobnosti ke stažení zde

Na místě je velké travnaté prostranství se starým ovocným sadem, ohniště s pár lavičkami, kde jsme loni opékali buřtíky. Středisko či jednotlivé oddíly zajistí pomůcky ke kolektivním hrám a sportům jako létající talíře, míče, pa-pa-se-ka-wej, kroket, badminton, molkki, pétanque apod. (+ instruktáž či rozhodčí). Dále je možnost zapůjčení pramice s pádly a vestami.

Pro rodinky i oddíly předpokládáme spíše piknikové pojetí akce

Další možnosti:

možnost procházky po příbřežní cestě (kolečkové brusle, skateboardy, kola), možnost návštěvy blízkého lanového centra s obřími lávkami a prolézačkami pro malé i velké (cca 100 m, zdarma).

Prosím, rezervujte si termín v kalendáři!

Vítáni jsou i Vaši partneři a děti!

Pokud svoji účast nahlásíte předem, můžeme centrálně zajistit občerstvení (např. klobásky, špekáčky apod.).

Pozvánka na Středku 2018

Středisková výprava: víkend 25. – 27. května 2018

Blíží se střediskový SPORTOVNÍ DEN 2018

u loděnice skautů z Modřan, po celý den, cca od 10 do 16 – 17 hodin.

Naše oddíly hledaly strašidla

Oddíly našeho střediska se tradičně začátkem ledna 2018 účastnily šifrovacího a orientačního závodu Prahou plnou strašidel.

Středka 2017 - Na Dědku

Středisková výprava v Rožmitále pod Třemšínem v hájovně Na Dědku

V dubnu se uskutečnil sportovní den

V dubnu se uskutečnil dlouho očekávaný Sportovní den. Počasí se nám naštěstí umoudřilo, takže většinou svítilo sluníčko s občasnými poryvy větru. Přijeli lidé ze všech oddílů a po nástupu jsme si řekli, co nás čeká.