V sobotu 26. března uplynulo 30 let

od chvíle, kdy byla založena VLČATA!

JE NÁM UŽ 30 LET!!!

Minulou sobotu uplynulo rovných 30 let od chvíle, kdy na Praze 3 na Žižkově vznikl při ZŠ Havlíčkovo náměstí nový turisticko-branný oddíl VLČATA.

Což je přímý předchůdce dnešní 166. smečky vlčat Rysové.

Tyto historické události budeme připomínat po celý rok 2016 - neboť je co slavit!

Nahlédněte do fotogalerie z prvních akcí oddílu v roce 1986

Také se podívejte do stránek starých oddílových kronik.

Nejnovější fotografie z naší současné činnosti - z poslední výpravy do Roudnice

30. března 2016

Jan Petera- Slimák

UPOZORNĚNÍ – Dočasné pozastavení veškeré skautské činnosti v ČR

Dne 10. března dopoledne rozhodl starosta Junáka – českého skauta o dočasném pozastavení běžné skautské činnosti s platností od 11. března 2020 do odvolání.

Rysové přinesli Betlémské světlo do Zoo

21. prosince 2019

166. smečka vlčat Rysové donesla v sobotu 21. prosince jako tradičně do Zoo Praha Betlémské světlo.

Rysové se zúčastnili akce 72 hodin

12. října 2019

V sobotu 12. října Rysové na výletě v rámci výpravy do Kutné Hory uklidili v rámci akce #72 hodin okolí turistického zastavení Kaňk - propadlina na kraji města.

Středisková výprava – skautské století

25. – 27. 5. 2018

Pátek byl den začátku střediskové výpravy, kdy se vlčata, světlušky a skauti z našeho střediska mohli navzájem poznat.

Betlémské světlo 2018

22. 12. 2018

Malý plamínek, tento novodobý symbol Vánoc, jenž svou silou spojuje mnohá srdce, vám budeme předávat…