Pochopil jsem jakou cenu má přátelství

říká Michal Lukeš, bývalý člen Rysů a generální ředitel Národního muzea

Co o skautingu a o svém působení v našem (1)66. oddíle Vlčata, říká jeden z jeho bývalých členů - Michal Lukeš, dnešní generální ředitel Národního muzea.
Text je převzat z výroční zprávy Junáka za rok 2015)

"Skautská léta mi přinesla příjemně strávené dětství, ale členství ve skautském oddíle mne naučilo kázni, samostatnosti a odpovědnost. Též jsem pochopil, jakou cenu má přátelství, a že sehraný tým dokáže mnohokráte více, než sebešikovnější jedinec. Hodnoty a dovednosti, které jsem díky skautingu poznal a získal, mne provázejí dodnes."

malý příspěvek k 30.letům oddílu Rysové.

17.4.2016, Jan Petera – Slimák

Rysové slavili Vánoce

Oddílový vánoční víkend Rysů Poslední víkend před Štědrým dnem nás čekala tradiční akce – vánoční výprava spojená s nadílkou u stromečku a...

Přidej se k nám!

166. smečka vlčat Rysové přijme do svých řad několik nových chlapců ve věku 6-12let.

Co se děje na táboře Rysů?

Čtěte dále a dozvíte se více.

Na výlet s rodiči? No jasně!

Putovali jsme za panem Ondřejem z Dubé a Zlenic.

Pochopil jsem jakou cenu má přátelství

říká Michal Lukeš, bývalý člen Rysů a generální ředitel Národního muzea