Vánoce jsme si užily v ZOO

Počasí nám přálo, ale zlaté prasátko jsme neviděly.

 

Letošní Vánoční výpravu jsme musely zůstat v Praze, jelikož v naší vyhlídnuté klubovně na výpravu prasklo topení.

 

U klubovny nám v pátek někdo nechal vzkaz, že se mu zaběhl pejsek a tak jsme se ho samozřejmě po družinách vydaly hledat po zakoutích Prahy. Pejsek naštěstí zanechával za sebou stopy, takže jsme ho nakonec vypátraly, a jelikož se zaběhl poblíž divadla Minor, jeho hodní majitelé nás nechali u nich doma přespat :)

 

V sobotu jsme se vydaly ven směrem do Zoo. Všěchny jsme se na zvířátka moc těšily. Každá družina dostala za úkol se vyfotit u některých zvířátek, které jsme musely vyhledat podle jména.. Setkaly jsme třeba s Klaudií, Kvídem, Otylkou....

 

 

Po Zoo jsme si šly sbalit věci a přemístily jsme se do klubovny, kde jsme očekávaly příchod Ježíška.

 

Nejdříve jsme se rozdělily na poloviny. Jedna zdobila perníčky a druhá z rukavic šila plyšové medvídky.

 

Raraši se snažily nám usmažit k večeři rybu, ale jelikož to v klubovně v polních podmínkách moc nešlo, nabídla se Eva s Pakitou, že ryby usmaží u Evy doma a tímto moc děkujeme, jinak by ta štědrovečerní večeře nebyla úplně ono.

 

A když už jsme měly ryby a k tomu výborný salát, který připravila Terka, nic už nebránilo večeři.  Po večeři přišly na řadu tradiční scénky a mezi scénkami jsme zpívaly koledy. Všechny jsme se už těšily na dárečky a když Ježíšek zazvonil, očička se nám rozzářila :)

 

UPOZORNĚNÍ – Dočasné pozastavení veškeré skautské činnosti v ČR

Dne 10. března dopoledne rozhodl starosta Junáka – českého skauta o dočasném pozastavení běžné skautské činnosti s platností od 11. března 2020 do odvolání.

 

 
Vánoční výprava VM

Na vánoční výpravě jsme měly spíše jarní počasí :-),

 
Co se děje na táboře VM?

Jak je vidět, VM jde zrovna na obídek...

 
Velká Medvědice zve na oddílovou Akademii

srdečně zveme v neděli 20. prosince od 15 hodin.

 
První tábor je postaven

pro oddíl Velká medvědice.

Login
close