Den otevřených dveří - Potkani - TKOSP

Den otevřených dveří ve skautské klubovně oddílu Potkani

Vážení přátelé, dovolujeme si vás pozvat na náš den otevřených dveří v naší klubovně, chceme nalákat nové zájemce o skauting mezi neslyšícími, na které se náš oddíl zaměřuje.

Tato akce se zároveň pořádá ve spolupráci s festivalem Týden komunikace osob se sluchovým postižením(TKOSP) a podporuje ho.

Skautská klubovna se nachází v Nerudova 33, Praha 1 - Malá Strana.

Křeček 17.9.2014

DoD TKOSP

O ZVAS a sportovním dni od Potkanů

20. – 22. 4. 2018

V pátek jsme se sešli u krásné klubovny v Braníku. Počasí nám přálo a tak jsme si mohli venku zahrát různé hry.

Potkani běžkovali ve Frýdku

16. – 18. 2. 2018

Pátek, poslední den pracovního týdne a začátek víkendu, volal po běžkách na sněhu.

Potkani hledali strašidla a lezli na stěně

12. – 14. 1. 2018

V pátek jsme se setkali s dětmi na hlavním nádraží a přesunuli jsme se do klubovny,

Potkani slavili Vánoce 2017 v Tišnově

8. – 10. 12. 2017

Už se přiblížil vánoční čas a nám se přiblížil začátek naší poslední letošní výpravy, Vánoční nadílky ☺

Potkani se vypravili k Nilu

3. – 5. 11. 2017

Tentokrát jsem se vydali do Chrudimi, jenž je druhé největší město v Pardubickém kraji.