Den otevřených dveří - Potkani - TKOSP

Den otevřených dveří ve skautské klubovně oddílu Potkani

Vážení přátelé, dovolujeme si vás pozvat na náš den otevřených dveří v naší klubovně, chceme nalákat nové zájemce o skauting mezi neslyšícími, na které se náš oddíl zaměřuje.

Tato akce se zároveň pořádá ve spolupráci s festivalem Týden komunikace osob se sluchovým postižením(TKOSP) a podporuje ho.

Skautská klubovna se nachází v Nerudova 33, Praha 1 - Malá Strana.

Křeček 17.9.2014

DoD TKOSP

O Středce od Potkanů

17. – 19. května 2019

Středisková výprava se konala v Novém Městě nad Metují.

Skautky jely do Hradce Králové

22. – 24. března 2019

Jely jsme my skautky do Hradce Králové s vedoucím Oříškem. V pátek večer jsme dorazili do skautské klubovny,

Dny dobrých skutků

1. – 3. března 2019

V březnu jsme se rozhodli naši výpravu vzít více do svých rukou a přispět svou účastí něčemu dobrému. Udělat dobré skutky.

Vypravili jsme se na Vyhlídku Máj

25. – 27. ledna 2019

V pátek večer jsme vlastně nic moc nedělali. Sraz jsme měli v naší klubovně, ale do té dorazili jen tři lidi a to Pajda, Nela a Oříšek.

Jak jsme se měli na táboře

4. – 14. července 2019

Skautský tábor se konal poblíž Vlachovy Lhoty. Tábor začal puťákem, na jehož začátku potkali profesora, který jim sdělil,