Den otevřených dveří - Potkani - TKOSP

Den otevřených dveří ve skautské klubovně oddílu Potkani

Vážení přátelé, dovolujeme si vás pozvat na náš den otevřených dveří v naší klubovně, chceme nalákat nové zájemce o skauting mezi neslyšícími, na které se náš oddíl zaměřuje.

Tato akce se zároveň pořádá ve spolupráci s festivalem Týden komunikace osob se sluchovým postižením(TKOSP) a podporuje ho.

Skautská klubovna se nachází v Nerudova 33, Praha 1 - Malá Strana.

Křeček 17.9.2014

DoD TKOSP

UPOZORNĚNÍ – Dočasné pozastavení veškeré skautské činnosti v ČR

Dne 10. března dopoledne rozhodl starosta Junáka – českého skauta o dočasném pozastavení běžné skautské činnosti s platností od 11. března 2020 do odvolání.

Potkani slavili Vánoce u Brna

29. listopadu – 1. prosince 2019

Vyzvedli jsme dvě holky z Hradce Králové a poté nastoupily další děti z Prahy. Společně jsme v tom vlaku jeli do Brna,

O Středce od Potkanů

17. – 19. května 2019

Středisková výprava se konala v Novém Městě nad Metují.

Skautky jely do Hradce Králové

22. – 24. března 2019

Jely jsme my skautky do Hradce Králové s vedoucím Oříškem. V pátek večer jsme dorazili do skautské klubovny,

Dny dobrých skutků

1. – 3. března 2019

V březnu jsme se rozhodli naši výpravu vzít více do svých rukou a přispět svou účastí něčemu dobrému. Udělat dobré skutky.