Puzzle skautské symboliky u Potkanů

ve stánku na Ovocném trhu...na Mezinárodním dni neslyšících.

pár zápisků od skautského oddílu neslyšících Potkani:

"posíláme pár fotek z propagace na Mezinárodním dni neslyšících, který proběhl v sobotu 21.9.2015 na Ovocném trhu. I když v rámci této akce přišlo málo lidí, tak nejvíce šlo k nám a k trenažéru veslování  :-). Měli jsme pěkné hry - puzzle skautské symboliky, twister, na vyzkoušení morseovku, šifry. K naučení rostliny a stropy zvířat a děti si mohly si namalovat obrázky, házet míče do cíle, atd.

Počasí se nám skvěle vydařilo, jen by to chtělo předtím větší propagaci a více stánků. Také by bylo lepší jiné umístění akce - na tomto bylo spíše více turistů, kteří teda ke stánkům nešli..."

Více fotografií je zde

21. září 2015, Ježi

Účastnili jsme se Svojsíkova závodu a sportovního dne

27. – 28. 5. 2019

Poslední dubnový víkend se nezadržitelně blížil a s ním i dvě velké akce pro Potkany: Svojsíkův závod a střediskový sportovní den.

Výprava do Jablečného království

11. – 13. 1. 2019

V pátek 11. ledna byla první novoroční výprava a jeli jsme na sever Čech do Jablonce nad Nisou.

Co jsme si nadělili

14. – 16. 12. 2018

Naše Vánoční nadílka se uskutečnila po delší době opět na faře v Kolodějích blízko Oříška.

Výprava do Děčína

16. – 18. 11. 2018

Navštívili jsme krásné místo na severu Čech – České Švýcarsko.

Výprava do Jeseníků

19. – 21. 10. 2018

Ve dnech 19.-21. října proběhla první výprava 53. oddílu Potkani v tomto školním roce.