Přijď si s námi 24.4. zasportovat!

další ročník sportovního dne v neděli 10-16 hod.

Přidej se k nám a prožij nedělní den s námi, na pořadu dne jsou hry a hry a soutěže, pro všechny věkové kategorie, zváni jsou všichni přátelé střediska.

Místo je tradičně ve Stromovce - u Sibiřského náměstí, Praha 6, jako loňský rok - více v pozvánce.

Připojuji pár fotografií z loňského roku:-)

za středisko Arcus zve oddíl Potkanů

UPOZORNĚNÍ – Dočasné pozastavení veškeré skautské činnosti v ČR

Dne 10. března dopoledne rozhodl starosta Junáka – českého skauta o dočasném pozastavení běžné skautské činnosti s platností od 11. března 2020 do odvolání.

Potkani slavili Vánoce u Brna

29. listopadu – 1. prosince 2019

Vyzvedli jsme dvě holky z Hradce Králové a poté nastoupily další děti z Prahy. Společně jsme v tom vlaku jeli do Brna,

O Středce od Potkanů

17. – 19. května 2019

Středisková výprava se konala v Novém Městě nad Metují.

Skautky jely do Hradce Králové

22. – 24. března 2019

Jely jsme my skautky do Hradce Králové s vedoucím Oříškem. V pátek večer jsme dorazili do skautské klubovny,

Dny dobrých skutků

1. – 3. března 2019

V březnu jsme se rozhodli naši výpravu vzít více do svých rukou a přispět svou účastí něčemu dobrému. Udělat dobré skutky.