Léto uteklo jako voda

září je opět tu, a s ním i naše pravidelná skautská činnost.

Na září každoročně připadají oslavy mezinárodního dne neslyšících, rozhodli jsme se zapojit do festivalu Týden komunikace osob se sluchovým postižením a uspořádat akci, kde se s námi můžete setkat, popovídat si, pobavit se a zjistit o skautech a neslyšících, co vás vždy zajímalo.

Přijďte si s námi zahrát zajímavé hry, vyzkoušet si chůzi po slackline, naučit se skautské dovednosti a pobavit se s přátelskými lidmi.

Vítání jsou holky i kluci, děti i dospělí, slyšící i neslyšící–přijďte všichni, těšíme se na vás :-)

Stáhněte si plakátek, nebo se podívejte na událost na FB:

za oddíl neslyšících Potkani

Božena Zelinková - Božka

5. září 2016

UPOZORNĚNÍ – Dočasné pozastavení veškeré skautské činnosti v ČR

Dne 10. března dopoledne rozhodl starosta Junáka – českého skauta o dočasném pozastavení běžné skautské činnosti s platností od 11. března 2020 do odvolání.

Potkani slavili Vánoce u Brna

29. listopadu – 1. prosince 2019

Vyzvedli jsme dvě holky z Hradce Králové a poté nastoupily další děti z Prahy. Společně jsme v tom vlaku jeli do Brna,

O Středce od Potkanů

17. – 19. května 2019

Středisková výprava se konala v Novém Městě nad Metují.

Skautky jely do Hradce Králové

22. – 24. března 2019

Jely jsme my skautky do Hradce Králové s vedoucím Oříškem. V pátek večer jsme dorazili do skautské klubovny,

Dny dobrých skutků

1. – 3. března 2019

V březnu jsme se rozhodli naši výpravu vzít více do svých rukou a přispět svou účastí něčemu dobrému. Udělat dobré skutky.