Jak Potkani prožili tábor 17'

Náš každoroční tábor proběhl, jako již dříve, nedaleko Slověnic

 

 

na http://data.t-press.cz/gallery/large/64_0001.jpg chybi logo T-Mobile na stejné louce, kde jsme tábořili loni a předloni. Oddíl Rysů už na tábořišti byl a těšil se na nás, až dorazíme. Tábor byl zahájen ve středu 5. 7. večer u slavnostního ohně. Nakonec přijelo 10 malých Potkanů a 5 velkých :)

Během tábora jsme se vžili do role hobitů ve Společenstvu Prstenu, snažili jsme se porazit Temného pána Saurona a zničit jeho Jeden prsten. V tom nám pomáhali naši přátelé, mocný čaroděj Gandalf, hobit Frodo a dědic gondorského trůnu Aragorn.

 

 

Navštívili nás také historičtí šermíři a oddíl Velká Medvědice, kterým jsme návštěvu oplatili, abychom si byli kvit :) Počasí nám ze začátku přálo, ale ke konci tábora jsme svoji porci pěkného počasí vyčerpali a obloha nás začala zalévat vodou. Měli jsme ale štěstí, protože na puťák jsme vyrazili ještě předtím, a proto jsme si to pěkné počasí mohli ještě chvíli pořádně užít. Došli jsme až k Českému Šternberku, kde jsme si dali skvělou zmrzlinu a pak jeli autobusem zpátky do tábora. Když jsme spali venku, tak trošku sprchlo, ale vůbec nám to nevadilo, nejsme přeci z cukru :)

 

 

Celý tábor jsme se střídali s Rysy ve službách v kuchyni a tak si všichni vyzkoušeli, co obnáší vařit pro tolik lidí. Bohužel se nám ale nevyhnulo pár zranění a jedno z nich bylo inspirací pro naši novopečenou skautku Joly, která obdržela přezdívku Pajda :)

Tábor se už chýlil ke konci a naše Společenstvo Prstenu se dostalo k Hoře Osudu, což obnášelo velká nebezpečí a dobrodružství. Tam jsme Prsten konečně zničili a další den ráno už jsme po zbourání tábora jeli domů.

 

 

Celou dobu tábora nám pomáhali tlumočníci, které bychom si bez grantu od T-Mobile nemohli dovolit a děkujeme za to. Poděkovat také musíme MHMP za příspěvek na materiály.

 

Více fotek zde.

2. srpna 2017

Honza Semerád – Křeček, Marie Pangrácová – Ježi

Potkani slavili Vánoce 2017 v Tišnově

8. – 10. 12. 2017

Už se přiblížil vánoční čas a nám se přiblížil začátek naší poslední letošní výpravy, Vánoční nadílky ☺

 

 
Potkani se vypravili k Nilu

3. – 5. 11. 2017

Tentokrát jsem se vydali do Chrudimi, jenž je druhé největší město v Pardubickém kraji.

 

 
Strašidelná výprava do Rokycan

20. – 22. 10. 2017

V říjnu jsme s Potkany vyrazili na výpravu do Rokycan

 

 
Orientační závod na Vítkově

22. – 24. 9. 2017

V pátek se oddíl Potkanů sešel v menším počtu

 

 
Jak Potkani prožili tábor 17'

Náš každoroční tábor proběhl, jako již dříve, nedaleko Slověnic

 

Login
close