Výprava do Děčína

16. – 18. 11. 2018

Navštívili jsme krásné místo na severu Čech – České Švýcarsko.

 

Cesta se pro Brňáky a Hradečáky kvůli nehodě na trati o dost prodloužila. Skupina z Prahy tam byla dřív, tak stihla hezky zatopit a uvařit pro všechny. V sobotu ráno jsme měli seznamovací hry a pak plnili skautské stezky.

 

 

"Navštívil" nás Josef Rössler-Ořovský tehdejší starosta Junáka a velký sportovec, který vymyslel skautskou poštu, která roznášela důležité dopisy. Děti si mohly vyzkoušet, jaké je to přenést tajně poštu bez prozrazení. Sice pár dopisů se tajným poldům povedlo získat, ale i tak se skautíkům povedlo večer předat nejdůležitější dopis. Výlet jsme měli na Pravčickou bránu. Den se povedl. V neděli zbývalo balení, uklízení a ani mráz nás neodradil od her venku.

 

Více fotek zde.

27. listopadu 2018

Křeček

Výprava do Jablečného království

11. – 13. 1. 2019

V pátek 11. ledna byla první novoroční výprava a jeli jsme na sever Čech do Jablonce nad Nisou.

 

 
Co jsme si nadělili

14. – 16. 12. 2018

Naše Vánoční nadílka se uskutečnila po delší době opět na faře v Kolodějích blízko Oříška.

 

 
Výprava do Děčína

16. – 18. 11. 2018

Navštívili jsme krásné místo na severu Čech – České Švýcarsko.

 

 
Výprava do Jeseníků

19. – 21. 10. 2018

Ve dnech 19.-21. října proběhla první výprava 53. oddílu Potkani v tomto školním roce.

 

 
Výprava do Letohradu

29. 3. – 1. 4. 2018

Výprava na Velikonoční ostrov do Letohradu

 

Login
close