Jeli jsme na výlet do Mikulova

13. – 15. 9. 2019

Cesta do Mikulova utekla rychle a samotný Mikulov nás uchvátil večer i ve dne.

Večer udělal Lotřík dětem přednášku o chlebech. Ráno bylo zamračeno, ale i tak jsme vyrazili na výlet na Dívčí hrad a počasí se nakonec umoudřilo. Odměnou byly krásné výhledy, jak také můžete vidět na fotkách. Cestou nechyběly stopovačka s úkoly, hry.

Po prozkoumání zříceniny jsme už šli na bus zpět. V klubovně jsme trénovali vystoupení na Mluvící ruce, tak se tam na nás můžete těšit. Dělali jsme stezky a zkusili upéct i raw chleba. Neměli jsme mixér, tak se nepovedl. Nevadí, snad příště.

V neděli jsme v Mikulově hledali kešky a vylezli jsme i na Kozí Hrádek. Vyskytl se nám tam krásný výhled na Mikulov. Pak už jen úklid, balení a cesta domů. Tak zas někdy příště.

4. října 2019

Žiry

UPOZORNĚNÍ – Dočasné pozastavení veškeré skautské činnosti v ČR

Dne 10. března dopoledne rozhodl starosta Junáka – českého skauta o dočasném pozastavení běžné skautské činnosti s platností od 11. března 2020 do odvolání.

Potkani slavili Vánoce u Brna

29. listopadu – 1. prosince 2019

Vyzvedli jsme dvě holky z Hradce Králové a poté nastoupily další děti z Prahy. Společně jsme v tom vlaku jeli do Brna,

O Středce od Potkanů

17. – 19. května 2019

Středisková výprava se konala v Novém Městě nad Metují.

Skautky jely do Hradce Králové

22. – 24. března 2019

Jely jsme my skautky do Hradce Králové s vedoucím Oříškem. V pátek večer jsme dorazili do skautské klubovny,

Dny dobrých skutků

1. – 3. března 2019

V březnu jsme se rozhodli naši výpravu vzít více do svých rukou a přispět svou účastí něčemu dobrému. Udělat dobré skutky.