Jeli jsme na výlet do Mikulova

13. – 15. 9. 2019

Cesta do Mikulova utekla rychle a samotný Mikulov nás uchvátil večer i ve dne.

Večer udělal Lotřík dětem přednášku o chlebech. Ráno bylo zamračeno, ale i tak jsme vyrazili na výlet na Dívčí hrad a počasí se nakonec umoudřilo. Odměnou byly krásné výhledy, jak také můžete vidět na fotkách. Cestou nechyběly stopovačka s úkoly, hry.

Po prozkoumání zříceniny jsme už šli na bus zpět. V klubovně jsme trénovali vystoupení na Mluvící ruce, tak se tam na nás můžete těšit. Dělali jsme stezky a zkusili upéct i raw chleba. Neměli jsme mixér, tak se nepovedl. Nevadí, snad příště.

V neděli jsme v Mikulově hledali kešky a vylezli jsme i na Kozí Hrádek. Vyskytl se nám tam krásný výhled na Mikulov. Pak už jen úklid, balení a cesta domů. Tak zas někdy příště.

4. října 2019

Žiry

O Středce od Potkanů

17. – 19. května 2019

Středisková výprava se konala v Novém Městě nad Metují.

Skautky jely do Hradce Králové

22. – 24. března 2019

Jely jsme my skautky do Hradce Králové s vedoucím Oříškem. V pátek večer jsme dorazili do skautské klubovny,

Dny dobrých skutků

1. – 3. března 2019

V březnu jsme se rozhodli naši výpravu vzít více do svých rukou a přispět svou účastí něčemu dobrému. Udělat dobré skutky.

Vypravili jsme se na Vyhlídku Máj

25. – 27. ledna 2019

V pátek večer jsme vlastně nic moc nedělali. Sraz jsme měli v naší klubovně, ale do té dorazili jen tři lidi a to Pajda, Nela a Oříšek.

Jak jsme se měli na táboře

4. – 14. července 2019

Skautský tábor se konal poblíž Vlachovy Lhoty. Tábor začal puťákem, na jehož začátku potkali profesora, který jim sdělil,