Vypravili jsme se na Vyhlídku Máj

25. – 27. ledna 2019

V pátek večer jsme vlastně nic moc nedělali. Sraz jsme měli v naší klubovně, ale do té dorazili jen tři lidi a to Pajda, Nela a Oříšek.

 

Zbytek totiž byli na maturitním plese (škola Radlická) a vrátili se až dlouho po půlnoci. A abychom se vrátili k tomu, co jsme dělali, prohlíželi jsme si staré fotky a videa z našeho oddílu anebo z dětství našich vedoucích. Mezitím jsme ještě luštili křížovky, abychom našli trasu sobotního výletu. K večeři jsme měli, co si kdo přinesl a nakonec jsme šli spát.

 

 

 

Druhý den v sobotu jsme se hned po snídani vydali na Smíchovské nádraží a odtud jsme jeli do Vysokého brodu s přestupem ve Štěchovicích. Z Vysokého brodu jsme se pomalu ale jistě vydali po příšerné cestě, kterou nám vybral Zboža, za což mu velice děkujeme Přestávku jsme si udělali na autobusové zastávce, kde jsme se museli domluvit, co udělat k večeři a k snídani, protože část programu byl i nákup na večeři a snídani. Po domluvě jsme vyrazili dál. Za chvíli jsme už konečně došli na náš dnešní cíl a to na vyhlídku Máj. K obědu jsme si dali chleba s paštikou, okurku a teplý čaj a pokračovali v cestě. Nakonec jsme došli do Štěchovic a odtud jsme jeli do Prahy autobusem. Celkem jsme za tento den ušli asi 15 km. Ze Smíchova jsme jeli do Tesca nakoupit vše potřebné a pak hurá do klubovny, večeře, vyčistit zuby, pomodlit a spát.

 

 

V neděli jsme absolvovali speciální orientační běh od Křečka, který spočíval v tom, že nám Křeček postupně posílal fotky cest, kudy máme jít. V cíli na nás čekala odměna v podobě teplé polívky a špekáčků. Po obědě jsme se tak nějak rozloučili a každý si šel vlastní cestou.

 

Více fotek zde.

5. února 2019

Pajda

Potkani slavili Vánoce u Brna

29. listopadu – 1. prosince 2019

Vyzvedli jsme dvě holky z Hradce Králové a poté nastoupily další děti z Prahy. Společně jsme v tom vlaku jeli do Brna,

 

 
O Středce od Potkanů

17. – 19. května 2019

Středisková výprava se konala v Novém Městě nad Metují.

 

 
Skautky jely do Hradce Králové

22. – 24. března 2019

Jely jsme my skautky do Hradce Králové s vedoucím Oříškem. V pátek večer jsme dorazili do skautské klubovny,

 

 
Dny dobrých skutků

1. – 3. března 2019

V březnu jsme se rozhodli naši výpravu vzít více do svých rukou a přispět svou účastí něčemu dobrému. Udělat dobré skutky.

 

 
Vypravili jsme se na Vyhlídku Máj

25. – 27. ledna 2019

V pátek večer jsme vlastně nic moc nedělali. Sraz jsme měli v naší klubovně, ale do té dorazili jen tři lidi a to Pajda, Nela a Oříšek.

 

Login
close