Skauti rozdají Betlémské světlo na Malé Straně

u oddílu ZHSK našeho střediska si vyzvedněte Betlémské světlo.

V pátek 19. prosince skauti slavnostně předají Betlémské světlo v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha na Pražském hradě. Náš oddíl bude opět u toho, a hned potom Světýlko bude připraveno k odnesení ve skautské klubovně Ze-Hnje-She-Kha(170. oddíl, středisko ARCUS), Nerudova 33 (rohový dům Nerudova–Jánský vršek), Praha 1, Malá Strana.

V pátek 19. prosince od 16 do 19 hodin, v sobotu 20. prosince od 9 do 20 hodin.

Pokud máte lucerničku, doporučujeme - je na odnesení světýlka nejlepší a nejbezpečnější.
Prosíme, klepejte na okno klubovny :-)
Zájemcům z Malé Strany, kteří se do 18. 12. ozvou na uvedený e-mail nebo do 19. 12. na telefon, můžeme v pátek vpodvečer nebo během soboty Světýlko donést.
Jeden dobrý tip: pokud máte doma nějaký plynový spotřebič s "věčným" plamínkem (karma, plynový kotel apod.), můžete jej zapálit Betlémským světýlkem a nemusíte se pak bát, že Vám svíčka do Štědrého dne zhasne :-)

170. oddíl Ze-Hnje-She-Kha, středisko Arcus
Informace o celostátní akci jsou také na stránkách Junáka.
Plán akcí na rok 2017

Plán akcí oddílu ZHSK na rok 2017

Oddíl ZHSK rozdával Betlémské světlo

Byli jsme při tom...

ZHSK pomohla bezejmennému ostrůvku

v rámci projektu 72 hodin

Benjamínci ZHSK pomáhali u huculských koníků

v rámci 72hodin dobrovolnických prací.

Jednodenní skautský restaurant v Nerudovce

Karneval gastronomie. Restaurant Day pomáhá kuchařským nadšencům po celém světě.