Oddíl ZHSK rozdával Betlémské světlo

Byli jsme při tom...

 

Světýlko jsme převzali po slavnostním zapálení velké svíce v katedrále sv. Víta na Pražském hradě. Potom jsme ho rozdávali u klubovny v pátek 16. 12., a v sobotu 17. 12. jsme Světýlko dovezli Slimákovi do ZOO.

Ještě budeme rozdávat 22. 12. ve čtvrtek odpoledne a v pátek celý den. V pátek dopoledne také povezeme Světýlko do stacionáře Život90 starým lidem a několika zájemcům na Malé Straně. Odpoledne budeme rozdávat Světýlko u platanu na Malostranském náměstí vedle vánočních trhů.

Více fotek zde nebo zde.

21. 12. 2016

Káča - Michala Kateřina Rocmanová

za oddíl ZHSK

Plán akcí na rok 2018

Plán akcí oddílu ZHSK na rok 2018

 
Plán akcí na rok 2017

Plán akcí oddílu ZHSK na rok 2017

 
Oddíl ZHSK rozdával Betlémské světlo

Byli jsme při tom...

 
ZHSK pomohla bezejmennému ostrůvku

v rámci projektu 72 hodin

 
Benjamínci ZHSK pomáhali u huculských koníků

v rámci 72hodin dobrovolnických prací.

Login
close