Informace pro nové členy

Vše co zažíváme se snažíme psát do článků a fotografie ukládat do galerie, určitě se podívejte.

dívčí oddíl Velká Medvědice

Jsi holka z Prahy 2 a okolí ?

Oddíl Velká Medvědice hledá nové kamarádky, klubovnu máme v Přemyslovské 40 na Praze 3. Nedaleko Flory nebo náměstí Jiřího z Poděbrad. Mapa

Kontakt na vedoucí oddílu Terku – Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript je 734 709 902. Podívej se na webové stránky oddílu.

smíšený oddíl

Ze-hnje-she-kha

Jsi holka nebo kluk z Prahy 1?

Oddíl ZHSK Tě uvítá ve své klubovně v Nerudově ulici 33, Praha 1. Přijď se podívat na naši schůzku. Mapa

oddíl neslyšících Potkani

Jsi neslyšící holka nebo kluk a chtěl/a bys být skautem?

Oddíl Potkanů přijímá neslyšící děti a jejich slyšící sourozence školního věku z celé republiky (ty z dálky mohou jezdit alespoň na trojdenní výpravy) a pomocníky neslyšící i slyšící, kteří se dorozumí znakovým jazykem.

Přijď se podívat na naši schůzku do naší klubovny v Nerudově ulici 33, Praha 1. Mapa

Podívej se na webové stránky oddílu.

smečka vlčat Rysové

Jsi kluk z Prahy 2 a okolí ?

Přijď se za námi podívat na schůzku klubovny v Přemyslovské 40 na Praze 3. Mapa

Podívej se na webové stránky oddílu.

Naši činnost podporují:

oddíl ZHSK a Potkani všechny oddíly

Kontakty zde.

Pozvánka na Středku 2018

Středisková výprava: víkend 25. – 27. května 2018

Blíží se střediskový SPORTOVNÍ DEN 2018

Sportovní den se bude konat opět na louce v Braníku – termín: neděle 22. dubna 2018, MAPA

u loděnice skautů z Modřan, po celý den, cca od 10 do 16 – 17 hodin.

Naše oddíly hledaly strašidla

Oddíly našeho střediska se tradičně začátkem ledna 2018 účastnily šifrovacího a orientačního závodu Prahou plnou strašidel.

Středka 2017 - Na Dědku

Středisková výprava v Rožmitále pod Třemšínem v hájovně Na Dědku

V dubnu se uskutečnil sportovní den

V dubnu se uskutečnil dlouho očekávaný Sportovní den. Počasí se nám naštěstí umoudřilo, takže většinou svítilo sluníčko s občasnými poryvy větru. Přijeli lidé ze všech oddílů a po nástupu jsme si řekli, co nás čeká.