Náborové informace 53. oddílu neslyšících Potkani

Jsi slyšící i neslyšící holka nebo kluk z Prahy?

Oddíl Potkanů přibere jak neslyšící, tak slyšící zájemce, kteří se zajímají o kulturu a jazyk neslyšících.

Vůdkyně oddílu: Nikola Novotná

Zástupkyně a zástupce oddílu: Ježi Marie Pangrácová, Křeček Jan Semerád

Kontakt pro slyšící: Tin Alena Dvořáková

Klubovna: Nerudova 33, Praha 1, MAPA

PRAVIDELNÉ AKCE

Družinovka – setkání družin jednou za 14 dní,  jednou týdne na dvě hodiny.

Jednodenní výprava – výlety, obvykle v neděli na celý den, do lesa, do města, na hrad, atd.

Vícedenní výprava – podobná jednodenní jen spojená s přespáním (v klubovně, v chatě, ve stanu). Většinou od pátku do neděle.

Tábor – je hlavní skautskou akcí, koná se po dobu jednoho až dvou týdnů v létě. Spí se ve stanech, na louce, občas v budově.

OBČASNÉ AKCE

Hory – týden v období jarních prázdnin na horách. Programem je lyžování, běžky i koulování.

Voda – jedno i vícedenní sjíždění řeky na kánoích.

Soutěže, závody – čas od času se účastníme různých soutěží pří středisku.

Dřevárny – akce pro starší (+15let), bojová celodenní i vícedenní hra (B5A), při které se používají makety zbraní, jako jsou meče.

NAPIŠTE NÁM NEBO SE PŘIJĎTE PODÍVAT, TĚŠÍME SE.

O ZVAS a sportovním dni od Potkanů

20. – 22. 4. 2018

V pátek jsme se sešli u krásné klubovny v Braníku. Počasí nám přálo a tak jsme si mohli venku zahrát různé hry.

Potkani běžkovali ve Frýdku

16. – 18. 2. 2018

Pátek, poslední den pracovního týdne a začátek víkendu, volal po běžkách na sněhu.

Potkani hledali strašidla a lezli na stěně

12. – 14. 1. 2018

V pátek jsme se setkali s dětmi na hlavním nádraží a přesunuli jsme se do klubovny,

Potkani slavili Vánoce 2017 v Tišnově

8. – 10. 12. 2017

Už se přiblížil vánoční čas a nám se přiblížil začátek naší poslední letošní výpravy, Vánoční nadílky ☺

Potkani se vypravili k Nilu

3. – 5. 11. 2017

Tentokrát jsem se vydali do Chrudimi, jenž je druhé největší město v Pardubickém kraji.