Náborové informace 53. oddílu neslyšících Potkani

Jsi slyšící i neslyšící holka nebo kluk z Prahy?

Oddíl Potkanů přibere jak neslyšící, tak slyšící zájemce, kteří se zajímají o kulturu a jazyk neslyšících.

Vůdkyně oddílu: Nikola Novotná

Zástupkyně a zástupce oddílu: Ježi Marie Pangrácová, Křeček Jan Semerád

Kontakt pro slyšící: Tin Alena Dvořáková

Klubovna: Nerudova 33, Praha 1, MAPA

PRAVIDELNÉ AKCE

Družinovka – setkání družin jednou za 14 dní,  jednou týdne na dvě hodiny.

Jednodenní výprava – výlety, obvykle v neděli na celý den, do lesa, do města, na hrad, atd.

Vícedenní výprava – podobná jednodenní jen spojená s přespáním (v klubovně, v chatě, ve stanu). Většinou od pátku do neděle.

Tábor – je hlavní skautskou akcí, koná se po dobu jednoho až dvou týdnů v létě. Spí se ve stanech, na louce, občas v budově.

OBČASNÉ AKCE

Hory – týden v období jarních prázdnin na horách. Programem je lyžování, běžky i koulování.

Voda – jedno i vícedenní sjíždění řeky na kánoích.

Soutěže, závody – čas od času se účastníme různých soutěží pří středisku.

Dřevárny – akce pro starší (+15let), bojová celodenní i vícedenní hra (B5A), při které se používají makety zbraní, jako jsou meče.

NAPIŠTE NÁM NEBO SE PŘIJĎTE PODÍVAT, TĚŠÍME SE.

Strašidelná výprava do Rokycan

20. – 22. 11. 2017

V říjnu jsme s Potkany vyrazili na výpravu do Rokycan

Orientační závod na Vítkově

22. – 24. 9. 2017

V pátek se oddíl Potkanů sešel v menším počtu

Jak Potkani prožili tábor 17'

Náš každoroční tábor proběhl, jako již dříve, nedaleko Slověnic

Potkani na Berounce

Víkend, který by mělo zažít každé dítě

Proběhla víkendová akce u Macochy

Ve dnech 17. – 19. března proběhla víkendová akce poblíž Moravského krasu pro malé neslyšící skautíky z oddílu Potkani.