Náborové informace 53. oddílu neslyšících Potkani

Jsi slyšící i neslyšící holka nebo kluk z Prahy?

Oddíl Potkanů přibere jak neslyšící, tak slyšící zájemce, kteří se zajímají o kulturu a jazyk neslyšících.

Vůdkyně oddílu: Nikola Novotná

Zástupkyně a zástupce oddílu: Ježi Marie Pangrácová, Křeček Jan Semerád

Kontakt pro slyšící: Tin Alena Dvořáková

Klubovna: Nerudova 33, Praha 1, MAPA

PRAVIDELNÉ AKCE

Družinovka – setkání družin jednou za 14 dní,  jednou týdne na dvě hodiny.

Jednodenní výprava – výlety, obvykle v neděli na celý den, do lesa, do města, na hrad, atd.

Vícedenní výprava – podobná jednodenní jen spojená s přespáním (v klubovně, v chatě, ve stanu). Většinou od pátku do neděle.

Tábor – je hlavní skautskou akcí, koná se po dobu jednoho až dvou týdnů v létě. Spí se ve stanech, na louce, občas v budově.

OBČASNÉ AKCE

Hory – týden v období jarních prázdnin na horách. Programem je lyžování, běžky i koulování.

Voda – jedno i vícedenní sjíždění řeky na kánoích.

Soutěže, závody – čas od času se účastníme různých soutěží pří středisku.

Dřevárny – akce pro starší (+15let), bojová celodenní i vícedenní hra (B5A), při které se používají makety zbraní, jako jsou meče.

NAPIŠTE NÁM NEBO SE PŘIJĎTE PODÍVAT, TĚŠÍME SE.

Výprava do Jablečného království

11. – 13. 1. 2019

V pátek 11. ledna byla první novoroční výprava a jeli jsme na sever Čech do Jablonce nad Nisou.

Co jsme si nadělili

14. – 16. 12. 2018

Naše Vánoční nadílka se uskutečnila po delší době opět na faře v Kolodějích blízko Oříška.

Výprava do Děčína

16. – 18. 11. 2018

Navštívili jsme krásné místo na severu Čech – České Švýcarsko.

Výprava do Jeseníků

19. – 21. 10. 2018

Ve dnech 19.-21. října proběhla první výprava 53. oddílu Potkani v tomto školním roce.

Výprava do Letohradu

29. 3. – 1. 4. 2018